top fight logo export web
Gervonta Davis box

Cálujte za přenosy, my tu riskujeme životy! vpálil Gervonta Davis neplatičům

Žádné přenosy zadarmo. Když už jednou bojovníci riskují své životy pro pobavení publika, měli by jim ti lidé za to také zaplatit.

Většinu turnajů je možné shlédnout námi velmi dobře známou metodou placeného online streamu, tedy PPV. Potíž je snad pouze v tom, že zatímco v Česku zaplatíte za galavečer třeba tři stovky, v zámoří je to mnohem více než tisícovka.

I spousta rodilých Američanů si na tuto cenu stěžuje, přesto si zápasy svých bojových idolů nenechávají ujít, jen se uchylují k metodě volně dostupných streamů, za které nemusí nic platit. A to je podle Gervonty Tanka Davise prostě špatně.

„My zápasníci tu riskujeme životy, jen abychom vás lidi pobavili. Jak je tedy možné, že kradete přenosy a díváte se zadarmo?“ dotazoval se Davis.

„Jste ochotni platit za kosmetiku, za kadeřníka, ale nezaplatíte za zápasnický přenos? Ty peníze takto kradete fighterům! PPV mají velký podíl na našich výplatách, tak dělejte, co je správné, a podporujte fightery stejným způsobem, jako podporujete svou rodinu a přátele,“ vzkázal.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.