top fight logo export web
Canelo Alvarez Kamaru Usman

Canela bych mohl vypnout hned v prvním kole, myslí si Usman

Jak porazit nejlepšího boxera světa v jeho vlastním oboru? Jedině ve stylu, plánuje si Kamaru Usman.

Kamaru se momentálně všemi silami snaží přesvědčit Saula „Canela“ Alvareze, aby se s ním střetl v boxerském ringu. Své výzvy podporuje slovy, že ho v jeho hlavním bojovém odvětví porazí, a to navíc tím nejdrsnějším možným způsobem, a sice ryzím KO, a to možná ještě v samotném úvodu zápasu.

„Říkám vám, že Canela porazím! Nechápu, jak mě můžete soudit, když se ten zápas ještě neuskutečnil. Nikdo z vás neví, čeho jsem schopen,“ oponoval současný šampion velterové váhy UFC mediím, se kterými se potkal během turnajem v Las Vegas.

„Nezáleží na tom jak, ale Canela zastavím. A mohlo by to být rovnou hned v prvním kole, určitě jsem toho schopen! Kdo mě zná, ten ví, jak dobrý ve skutečnosti jsem. A pokud mě někdo podcení, o to víc ode mě to KO nebude čekat,“ zní verdikt obávané „Nigerijské noční můry“, jejíž bojové základy tkví ve wrestlingu, nikoliv v boxu.

Jak už ovšem zaznělo dříve, zmíněný souboj je Usmanovým vysněným přáním. Momentálně je ale v UFC pod smlouvou, která mu neumožňuje si jen tak svévolně odběhnout do jiného prostředí. Alvarez by o tento duel musel jevit vážný zájem, čímž by přesvědčil Danu Whitea, aby učinil výjimku, jakou kdysi udělal pro Conora McGregora, jenž se střetl s Floydem Mayweatherem.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.