Top-Fight.cz - bojové sporty
Canelo Alvarez má na svém kontě jednu porážku v boxu

Canelo Alvarez dostal povolení k zápasu s šampionem křížové váhy WBC

Neuvěřitelná cesta mexické boxerské jedničky bude pokračovat i nadále. Canelo Alvarez si právě sjednává zápas o další pás do již tak bohaté sbírky.

Přepisování historie je hlavním cílem, na který se Canelo momentálně zaměřil. Poté, co sjednotil pásy v super střední váze, když porazil Caleba Planta, se rozhodl posunout svou laťku náročnosti ještě o něco výše.

„WBC právě udělilo Alvarezovi povolení, aby se utkal se šampionem křížové váhy Ilungou Makabem,“ zaznělo z Twitteru ESPN Ringside.

Protože si nyní mexická pound-for-pound jednička plánuje dát chvíli odpočinek, její další zápas by se uskutečnil až v květnu příštího roku.

Čtyřiatřicetiletý šampion Ilunga Makabu aktuálně drží profesionální rekord 28 vítězství a dvou porážek. Pouze tři své výhry nezískal formou KO/TKO, jedná se tedy o chladnokrevného zabijáka. Momentálně se nese na devítizápasové vítězné sérii.

Na Canela bude čekat nepochybně těžká zkouška, jeho kongský protějšek disponuje jak větší vahou, výškou, tak i podstatně lepším rozpětím paží.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?

  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Canelo Alvarez dostal povolení k zápasu s šampionem křížové váhy WBC