top fight logo export web
Canelo Alvarez má na svém kontě jednu porážku v boxu

Canelo Alvarez dostal povolení k zápasu s šampionem křížové váhy WBC

Neuvěřitelná cesta mexické boxerské jedničky bude pokračovat i nadále. Canelo Alvarez si právě sjednává zápas o další pás do již tak bohaté sbírky.

Přepisování historie je hlavním cílem, na který se Canelo momentálně zaměřil. Poté, co sjednotil pásy v super střední váze, když porazil Caleba Planta, se rozhodl posunout svou laťku náročnosti ještě o něco výše.

„WBC právě udělilo Alvarezovi povolení, aby se utkal se šampionem křížové váhy Ilungou Makabem,“ zaznělo z Twitteru ESPN Ringside.

Protože si nyní mexická pound-for-pound jednička plánuje dát chvíli odpočinek, její další zápas by se uskutečnil až v květnu příštího roku.

Čtyřiatřicetiletý šampion Ilunga Makabu aktuálně drží profesionální rekord 28 vítězství a dvou porážek. Pouze tři své výhry nezískal formou KO/TKO, jedná se tedy o chladnokrevného zabijáka. Momentálně se nese na devítizápasové vítězné sérii.

Na Canela bude čekat nepochybně těžká zkouška, jeho kongský protějšek disponuje jak větší vahou, výškou, tak i podstatně lepším rozpětím paží.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!