Top-Fight.cz - bojové sporty
Canelo Alvarez hodnotí svůj vítězný duel se Saundersem a potvrzuje, kdo bude jeho příští soupeř

Canelo Alvarez odhalil, kdo je jeho vysněným soupeřem

Před sebou má náročnou bitvu proti Calebu Plantovi, ale on sám nepochybuje, že by ji nezvládl.

Saul Canelo Alvarez je boxerskou jedničkou, která se právě pokusí ve super střední váze sjednotit všechny pásy. Soupeřem jí bude doposud neporažený Caleb Plant, který vůči mexickému šampionovi chová vskutku velkou zlobu. Tu hodlá ukojit tento víkend v MGM Grand Garden areně v Las Vegas.

„Caleb sám moc dobře ví, že jsou v této hře jisté úrovně a on nedosahuje té mé. Očekávám další snadnou práci,“ řekl bez sebemenšího zaváhání Canelo.

Tato odpověď samozřejmě vzbudila poměrně vysokou zvědavost. Pokud je Plant lehkým soupeřem, kdo je tím těžkým?

„Těžkým soupeřem byl takový Floyd Mayweather. Věc, která mě na válce s ním mrzí nejvíce, je to, že jsem s ním boxoval v době, kdy jsem ještě nebyl tolik zkušený. Strašně bych si přál, abych se s ním utkal dneska, když disponuji těmito znalostmi. Dozajista by se jednalo o odlišný zápas, který bych vyhrál,“ prozradil Canelo pro ES News.

Mexický šampion tak dal vzpomenout na souboj, jenž se uskutečnil v roce 2013, ve kterém podlehl Mayweatherovi na body. Jedná se o jedinou jeho profesionální porážku kariéry.

Přání týkající se odvety by dozajista měly i tisíce fanoušků, všichni ovšem víme, že to je v této fázi neproveditelné. Floyd je v důchodu, z něhož už nevyjde, a jeho dovednosti jen těžko někdo vyrovná.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email