top fight logo export web
fury usyk box zapas

Canelo předvídá, jak by se vyvíjela válka Usyk vs. Fury

I Canelo Alvarez je nedočkavý, až těžká váha boxu pozná svého nesporného krále.

Tyson Fury (WBC) vs. Oleksandr Usyk (WBA, WBO, IBF) je souboj, o kterém se nejvíce mluví. Všechny čtyři prestižní boxerské pásy v bitvě, která by mohla trhat rekordy sledovanosti. V cestě je jen málo překážek, tak podaří se je konečně překonat? A který z těžkotonážníků má větší šanci vyhrát?

Analýza pohledem světové jedničky Canela Alvareze

Protože se jedná o mimořádnou událost, všichni ji zmiňují a všichni o ni mluví. Dokonce i současný král světového pound-for-pound žebříčku Saul „Canelo“ Alvarez.

„Tohle je přesně souboj, který svět moderního boxu potřebuje. Přesně takovéto měření sil nám dožene nové fanoušky, kteří mohou poznat krásu tohoto historického sportu,“ prohlásil mexický borec.

A teď k samotné predikci…

„Když se podíváte na Furyho, logika nám říká, že by takovýto obr měl mít nad Usykem navrch. Já si však myslím, že toto může být dost nevyzpytatelný zápas pro oba,“ řekl.

„Ano, také se přikláním spíše k Furymu, ale tak jednoduché to zase být nemusí. Usyk je na těžkou váhu velmi, velmi agilní. Pokud bude nonstop v pohybu, může se pokusit o zázrak.

Na druhou stranu si myslím, že je Fury na rozdíl od Joshuy mnohem chytřejší boxer, a proto bude na taktiku svého soupeře připraven. Co potřebuje, je hlavně to, aby dokázal naplno využít své hmotnostní převahy. Pokud přijde s plánem, který mu umožní ji naplno využít, tak vyhraje,“ uvedl Alvarez.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!