canelo plant box

Canelo rozhodně není nedotknutelný, Plant má velkou šanci ho porazit, upozorňuje Saunders

Sám Billy Joe Saunders proti Canelu Alvarezovi přišel o svou neporazitelnost, ale zato věří, že to, co se nepovedlo jemu, zvládne někdo jiný.

A tím někým jiným by měl být Caleb Plant, šampion super střední váhy IBF, který se už tento víkend s mexickou boxerskou jedničkou střetne ve velkém sjednocujícím boji.

„Tohle bude velmi taktický box. Alvarez si kolem sebe za ta léta vytvořil auru, až si lidé začali myslet, že je neporazitelný, on je přitom ale stejně zranitelný jako my všichni,“ věří Billy Joe Saunders, jenž letos v květnu proti Canelovi utrpěl zlomeninu očnice.

„Co musí Plant udělat, je to, že se nepožene zbytečně do nějaké přestřelky, musí předvést kvalitní a trpělivý box. Alvarez je sice světovou elitou, ale zase ještě nečelil soupeři, jako je Plant. Dozajista má velkou šanci uspět,“ myslí si britský boxer.

A jak zní taktika na případný úspěch? „Plant si musí umět držet vzdálenost a ukázat velkou odolnost, a to především v první polovině zápasu. Poté bude moct začít trochu více riskovat,“ uzavřel bývalý šampion federace WBO.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin