top fight logo export web
Canelo Bivol

Canelo: Samozřejmě, že chci s Bivolem odvetu, tohle nemůžu nechat jen tak

V Las Vegas mělo být veselo, mohly se přepisovat další historické rekordy, jenže jak už tomu bývá zvykem, pokud si na svá bedra pořád berete čím dál těžší břemena, jednou je prostě neunesete.

V téže situaci se ocitl mexický král světového pound for pound žebříčku Canelo Alvarez, který se podruhé ve své kariéře vydal do útrob polotěžké váhy (79 kg). Zde narazil na jedenatřicetiletého Kyrgyzstánce Dmitryho Bivola, který ve své profesionální kariéře ještě neprohrál. A čistý štít si zachoval i teď.

Canelo během dvanácti kol ani jednou nedokázal prodat své jindy bohaté zkušenosti, a dokonce v každém kole vyslal i méně úderů jak jeho soupeř. Fanoušci se divili, málokdo svého idola dokázal poznat, on však buďto neměl den, anebo prostě narazil na lepšího borce. S druhým zmíněným faktem se však sám hrdina ze super střední váhy nehodlá smířit.

„Stále necítím, že jsem ten fight prohrál. Necítím, že jsem narazil na lepšího soupeře, prostě mi nevyšla nějaká kola, která by rozhodčí dali v můj prospěch. Je pravda, že těch úderů Bivol vyslal více, ale já byl více nebezpečný. Rozhodčí patrně viděli něco, co tam vůbec nebylo. Například jsem často rány svého soupeře blokoval,“ sdělil Canelo na pozápasové tiskové konferenci.

„Zaručeně proto chci odvetu, tohle nemůžu nechat jen tak. Jsem si jistý, že v celém boxerském světě momentálně nemůžete zrealizovat větší zápas, než je má odveta s Bivolem. Já i můj tým jsme připraveni, velmi motivováni, rádi se překonáváme a rádi bouráme rekordy. Teď však chceme uvést věci na pravou míru,“ dodal.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.