top fight logo export web
Nejlepší boxer planety řekl, že by porazil Mayweathera. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat

Canelo se pustil do Mayweathera: Až skončím kariéru, mé úspěchy budou větší než tvoje

Floyd Mayweather označil Canela Alvareze za vrchního sypače, který si navíc vybírá soupeře, s kterými bude bojovat.

Toto obvinění rezonovalo celou boxerskou veřejností, že neuniklo ani samotnému mexickému šampionovi, který se pochopitelně musel bránit.

„Floyd neustále mluví o tom, jak mě porazil, když mi bylo 23 let a on byl zkušeným mazákem. Povím vám ale, že kdyby ty podmínky pro nás oba byly stejné, porazil bych já jeho,“ cítí Alvarez.

„Druhá věc je ta, že mi je teprve 31 let. Co Mayweather dokázal v tomto věku? Jsem si jistý, že až ukončím kariéru, mé úspěchy budou větší jak ty jeho,“ zdůraznil.

Canelo má na kontě za celou svou profesionální kariéru jednu jedinou porážku, o kterou se postaral před osmi lety právě Mayweather. Od té doby se ale natolik herně posunul, že je z něj nyní absolutní král pound-for-pound žebříčku.

Naposledy jsme mexického průbojníka mohli vidět v akci proti Calebu Plantovi, jemuž nedal šanci a porazil jej na TKO. Teď si navíc vyjednává zápas v křížové váze, aby se pokusil rozšířit svou sérii úspěchů.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!