top fight logo export web
Abdelaziz Usman Canelo

Canelo si musí dávat pozor, aby ho Usman nevypnul příliš rychle, varuje boxerskou jedničku Abdelaziz

Ali Abdelaziz se s Kamaru Usmanem snaží Canela Alvareze co nejvíce vytočit, aby konečně přijal nabídku k zápasu.

Saul „Canelo“ Alvarez je nejenom nejlepším, ale také nejlépe vydělávajícím boxerem současnosti. A shodou okolností se jeho běžná hmotnost pohybuje okolo té Usmanovy, což vyvolává myšlenku ohledně vzájemného zápasu.

Nigerijská noční můra, která v UFC ještě nebyla přemožena, hlásí, že je připravena navléct si boxerské rukavice a jít mexického šampiona zmlátit do boxerského prostředí. A aby toho nebylo málo, Kamaru tipuje, že Alvareze sekne hned v prvním kole. Jeho manažer Ali Abdelaziz je přeci jenom o něco shovívavější a tipuje ta kola tři.

„Canelo je sice výjimečný boxer, ale někomu tak mimořádnému, jako je Kamaru, ještě nečelil. Protože ho podceňuje, o to víc bude překvapen, až ho skolíme,“ vyjadřoval Abdelaziz své sebevědomí, jímž se snažil mexické jedničce dostat pod kůži.

„Kamaru vyhraje na KO nejpozději do třetího kola, opravdu si to myslím. Jsem s ním v kontaktu každý den, mám možnost sledovat jeho vývoj, a proto v něho tolik věřím. Je to člověk, který přišel do USA z těžkých afrických poměrů, překonal všechny překážky a stal se nezpochybnitelným šampionem a nejlepším MMA zápasníkem současnosti. Takovému člověku nemůžete říct ne. Svět tenhle duel potřebuje vidět,“ avizoval.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.