Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
wilder dcera
Foto: Instagram/Deontay Wilder

Chceš rande s mou dcerou? Přežij se mnou tři kola sparingu! vzkazuje Wilder případným zájemcům

Deontay Wilder měl možná v minulosti spoustu nemístných připomínek, ale rodina je pro něho jinak na prvním místě.

A nutno dodat, že je rodina alabamského boxera opravdu dost početná. On sám je tátou osmi dětí, které mu porodily čtyři rozdílné matky. S boxováním začal však hned kvůli své nejstarší dceři, která se před patnácti lety narodila se zvláštním postižením páteře a lékaři o ní říkali, že dost možná ani nikdy nebude chodit.

„Lékaři nám už před narozením navrhovali potrat, ale my neměli právo rozhodovat o lidském životě. Udělali jsme dobře, protože se stal zázrak. Naše dcera nejenže chodí, ale navíc i běhá. To je něco, s čím nikdo nepočítal,“ těšilo Wildera, jenž je nyní opatrovníkem svých dětí. A od následujících nápadníků svých dcer očekává, že toto žezlo přeberou po něm.

„Se syny nemám problém, u nich si jsem jistý, že se o své rodiny postarají, ale svým holkám říkám: ‚Jestli si najdete kluky, musím se s nimi potkat osobně.‘ Potřebuju mít totiž jistotu, že se budou schopni o mé holky postarat, proto si se mnou musí dát aspoň tři kola sparingu. Když přežijí, tak vím, že dokáží mé dcery ochránit,“ řekl Wilder.

Podobná slova jsme z úst bývalého šampiona mohly slyšet už před dvěma lety. Protože mu však děti rostou jako z vody, musel jej zopakovat a přidal na důrazu, že je sparing s ním skutečně povinný.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin