Claressa Shields box mma

Chci se stát nejlepší MMA i boxerskou zápasnicí planety, informuje Claressa Shields

11-0 v boxu a 1-0 v MMA, to je dosavadní bilance hvězdné americké zápasnice s přezdívkou T-Rex, která skutečně hodlá trhat všechny soupeřky, co jí přijdou do cesty.

Claressa Shields ještě prakticky nedávno v rámci boxu sjednotila všechny čtyři prestižní pásy, načež usoudila, že je na čase vyzkoušet si i nové bojové odvětví. A protože největší trend dnešní doby určuje MMA, prakticky nebylo o čem uvažovat.

„Ráda bych se stala vůbec první bojovnicí, která bude v současné chvíli jak šampionkou v MMA, tak i v boxu,“ prozradila stále teprve šestadvacetiletá zápasnice, která si před týdnem v nitru klece odbyla svůj debut. Ten zvládla nadmíru dobře, když v třetím kola vyhrála na TKO nad Brittney Elkin.

„Věřím tomu, že jsem nejlepší ženou planety, co se bojových sportů týče. Chci se stát takovým Bo Jacksonem, který byl skvělý jak ve fotbale, tak i v baseballu. Musím toho ještě dost ukázat, ale už teď vím, že k tomu mám dobře nakročeno,“ informovala.

Claressa Shields v současné chvíli působí v americké PFL, odkud nepochybně bude časem vyhlížet přechod na vyšší kvalitní úroveň. Vysněnou metou, jako téměř u každého, zůstává i nadále UFC. Aby se zde ale ujala, bude ještě muset dost zapracovat na svém wrestlingu.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue