top fight logo export web
fury chisora zapas box

Chisorův manažer exkluzivně: Splňte tuto podmínku a zápas s Tysonem Fury bude!

Furyho vysněná trilogie s Derekem Chisorou není vůbec daleko, jak by se mohlo zdát. Stačí jen splnit jednu jedinou podmínku.

Co Derek Chisora změnil manažerský tým, otevřely se mu nové možnosti. Stáj Eddieho Hearna mu zaručuje vyšší příjem do kapsy a vůbec se nebojí došlápnout si i na takového Tysona Furyho, který nedávno potvrdil, že se kvůli fanouškům vrací.

Tyson Fury potvrdil návrat z důchodu. Výběr soupeře vás překvapí

Ve videu, které Tyson Fury natočil na své sociální sítě, stihl vyzvat Chisoru. Několikrát ho provokativně pobízel k podpisu smlouvy a označil jej za sraba, co se bojí nakládačky v jedné z největších trilogií na světě.

Derek Chisora se této bitvě nebrání, ačkoli s Furym již dvakrát prohrál, ale chce si svou účast nechat pořádně proplatit.

„Ano, skutečně má Derek na stole smlouvu k zápasu od Tysona Furyho, ale je také nutné říct, že nás její podmínky zrovna neoslňují,“ chopil se slova Chisorův manažer Eddie Hearn, jenž si žádá tučnou odměnu.

Derek Chisora box top

„Nebudu říkat přesná čísla, ovšem to, co nám Tyson nyní nabízí, rozhodně neodpovídá našim představám. Pokud chce tento fight uskutečnit, musí se vrátit s lepší nabídkou… Za sebe mohu jen podotknout, že jsem rád, že se Tyson konečně rozmyslel a do žádného důchodu neodchází,“ řekl Hearn v interview pro Boxing Social.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!