top fight logo export web
john_fury

Chtěl jsem, aby Fury trilogii s Wilderem odložil, odhalil jeho otec. Dcera mu umírala v nemocnici

Tyson Fury jen pár dní před trilogií s Wilderem řešil velké rodinné potíže, málem na zápas ani nedošlo.

Současný šampion těžké váhy WBC se jen pár chvil před avizovanou trilogií s Bronzovým Bombardérem znovu stal otcem. Dcera Athena po komplikovaném porodu na tři minuty zemřela, než ji lékaři oživili. Kvůli tomu se její pobyt v nemocnici prodloužil.

Tyson na nějaký čas přerušil přípravu, a protože si on sám předtím prošel nemocí koronaviru, byl návrat do tréninku pro něho ještě těžší.

„Chtěl jsem po Tysonovi, aby zápas s Wilderem zrušil, rodina měla být přednější. On však trval na tom, aby si konečně odbyl svůj byznys,“ přiznával veřejnosti John Fury, otec slavného šampiona.

„Snažil jsem se mu proto zaměstnat hlavu, pomoct mu s tréninkem, ale jeho tělo překvapivě neodpovídalo. Když jsme vyrazili na třímílový běh, nestíhal mi. Mně je 56 let, jsem těžší jak on, ale on mi nestíhal. Po běhu mi navíc řekl, že jsem ho málem zabil, jeho plíce doslova pískaly,“ odhaloval John.

„Sešlo se to vše ve špatný čas. Koronavirus, potíže po narození Tysonovy dcery, všechno se to na něm podepsalo. Že se skrze to ale dokázal prodrat, jen dokazuje, jak tvrdý ve skutečnosti je. Navenek jsem dělal, že nepochybuji o tom, že by Wildera neporazil, ale uvnitř jsem se trápil. Věděl jsem, že na zápas teď nebyla vhodná chvíle,“ popisoval pro Sky Sports.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.