Jones Joshua Usyk

Co musí Joshua změnit, aby Usyka porazil? Úplně všechno! reaguje boxerská legenda

Anthony Joshua má sice proti Oleksadru Usykovi nárok na odvetu, ale ani tak ho nebude čekat nějaká snadná práce.

Snad poprvé v Joshuově kariéře i někteří jeho nejvěrnější fanoušci museli přiznat, že tentokrát jejich idol narazil na soupeře, kterému se z toho boxerského hlediska nemohl rovnat. To mimo jiné musel trochu se sklopenýma ušima připustit i sám „AJ“.

„Bohužel tam jsou mezi námi nějaké rozdíly. Tohle je cesta a já jsem uprostřed té cesty. On (Oleksandr) se tomuto sportu věnuje déle než já. Už byl šampionem, co já byl teprve v amatérech,“ řekl bývalý král těžké váhy.

Odveta, která byla uvedena v doložce smlouvy, se uskuteční nejspíše někdy na jaře nového roku. Na čem by však měl Joshua zapracovat, aby měl šanci nepřízeň osudu zvrátit?

„Musí zapracovat úplně na všem!“ odpovídal bez váhání bývalý šampion čtyř hmotnostních kategorií Roy Jones Jr. „Tady je problém, že se Joshua úplně změnil. Když jsem si tuhle zkouknul záznam jeho odvety s Ruizem či jeho bitvy s Pulevem, ani jeden zápas se mi z jeho strany nelíbil. Stal se z něj takový vyčkávací typ boxera a tenhle typ se mi vůbec nelíbí,“ poukazoval.

„Usyk je skvělý taktik s vyšším bojovým IQ a takového neporazíte tím, že budete vyčkávat. Takové protivníky prostě musíte přejet, zatlačit na ně. Ale na to nesmíte čekat na závěr fightu, s tím musíte začít hned od první minuty,“ vysvětloval Roy Jones.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin