logan paul box zapas 2021

Co to bylo za hnus? Zápas mezi Mayweatherem a Loganem byl fraška, zuří diváci

Vášně, které vzbudila boxerská exhibice mezi neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem a Youtuberem Loganem Paulem, neustávají. Právě naopak…

Duel se probírá snad ze všech možných úhlů a sílí hlasy, že tenhle zápas měl daleko i do exhibice. Někteří fanoušci jsou dokonce přesvědčeni, že šlo o řízené divadlo, které nemělo se sportem nic společného.

Údajné KO, kterému zabránil sám Mayweather, když trefil Paula do brady, byla prý jen špička ledovce. Z celého zápasu prý bylo cítit, že v něm nikdy žádné opravdové KO padnou nemělo, a to hlavně proto, aby se zápas natáhl na celých 8 kol a vydělalo se co nejvíce peněz na PPV.

Přibývá fanoušků, kteří jsou zklamaní hlavně z výkonu Floyda Mayweathera, protože čekali, že jejich boxerský idol nepřistoupí na Youtuberovu hru a dá mu co proto. Ale najdou se i tací, co to Floydovi přejí a kvitují, že si za tohle obří divadlo nechal královsky zaplatit.

Sílí hlasy odborníků, kterým se přestává líbit, kam svět bojových sportů směřuje. Obávají se, že tradiční sportovní hodnoty jsou v ohrožení a z bojových sportů se začíná stávat fraška. Zápasy mezi influencery totiž mají mnohem vyšší sledovanost než bitvy skutečných zápasníků.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue