top fight logo export web
Arnold Schwarzenegger Logan Paul

Další šílenost na obzoru! Logan Paul a Arnold Schwarzenegger rozjíždí turnaj ve fackovací soutěži

YouTuber Logan Paul a herec Arnold Schwarzenegger dali hlavy dohromady a vymysleli pro USA nový typ zábavy.

Inspirací jim byla známá ruská „fackovací“ show, ve které platí pro obě strany stejná pravidla. Cílem je soupeře jednou fackou buďto vypnout, anebo ho donutit odstoupit. Tímto systémem se jeden člověk v pavoukovém pojetí turnaje může profackovat až do finále, přičemž čím výše dojde, tím větší ho pak čeká odměna.

Tento netradiční druh zábavy se pokusí v Americe proslavit známý YouTuber Logan Paul, jemuž trochu překvapivě bude asistovat bývalý kulturista a veleúspěšný herec Arnold Schwarzenegger. Předpokládá se, že díky jejich zvučným jménům bude o tuto poněkud bizarní soutěž jeven vyšší zájem. První turnaj má odstartovat už v březnu.

„Snažíme se lidem zprostředkovat další zajímavou činnost, která je trochu navede na tu sportovní cestu. Donutí je cvičit, trénovat, posilovat, prostě cokoliv. Fackovací soutěž mi přišla jako velmi zajímavý a netradiční nápad. Osobně se nemohu dočkat, až to světu představíme,“ okomentoval tuto událost sám Schwarzenegger pro USA Today.

První fackovací turnaj bude uveden přímo pod hercovou záštitou na akci zvané Arnold Sports Festival, který se koná již od roku 1989 a kde se vídáme převážně s profesionálními kulturisty. Logan Paul jej pak bude divákům živě vysílat na svém oficiálním YouTube kanálu, na kterém má více než 23 milionů odběratelů.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.