top fight logo export web
80d92c2f4f7b97c05bdfbf1868bb5b24dbccaa74

Další smutná zpráva! Po Dadaševovi podlehl následkům zranění hlavy i druhý boxer

Sotva se svět profesionálního boxu oklepal ze zprávy, kterou zveřejnila organizace IBF, tak ihned po ní přišlo další smutné oznámení. Argentinský boxer Hugo Alfredo Santillan v nemocnici podlehl následkům zranění.

Podobně jako v případě ruského zápasníka, i Santillan schytal během víkendového duelu spoustu ran do hlavy. Jeho souboj s Uruguaycem Eduardem Abreuovem sice skončil remízou, ovšem ihned po finálním gongu se argentinský boxer skácel u svého rohu k zemi.

Lékaři okamžitě nasadili třiadvacetiletému mladíkovi kyslíkovou masku, načež ho převezli do nemocnice, kde podstoupil operaci hlavy a kde se lékařský tým snažil odstranit krevní sraženinu. Nezbývalo než čekat, jak na to jeho tělo zareaguje. Ve čtvrtek odpoledne však bohužel přišla smutná zpráva.

„Hugo Alfredo Santillan zemřel na následky zranění ze sobotního duelu. Truchlíme společně s celou jeho rodinou,“ uvedla organizace WBC.

Už po smutném případu úmrtí Dadaševa bylo přislíbeno, že nás čeká řada změn v pravidlech. Tato tragická událost to bohužel jenom potvrdila. V případě Santillana však mohl být i problém v tom, že ještě 15. června podstoupil souboj, v němž schytal několik nepříjemných úderů do hlavy. Více šokující ovšem je, že mu ihned po měsíci bylo umožněno vstoupit do dalšího těžkého zápasu…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!