top fight logo export web

Další zkouška mladého šampiona, Anthony Joshua vs. Alexander Povetkin

Již jen necelé dva měsíce nás dělí od zápasu, který bude jistě svátkem pro všechny fanoušky boxu. Do ringu se vrací nezpochybnitelný král těžké váhy Anthony Joshua a bude bránit své tituly před ruským vyzyvatelem Alexanderem Povetkinem.

Zápas je vypsán na dvanáct kol a ve hře budou pásy organizací WBA, WBO, IBF a IBO. Joshua si bude chtít udržet svůj perfektní rekord 21 výher (20 KO) a 0 porážek. Povetkin, který se může chlubit také skvělou bilancí 34-1-0 (24 KO), prohrál v profesionálním ringu pouze s Vladimirem Klitschkem.

Favorit je jasný a uvidíme na kolik bude Povetkin schopný eliminovat 10centimetrový výškový deficit a hlavně skoro o 20 centimetrů menší rozpětí paží než má “AJ”.

Joshua v posledním zápase, který proběhl 31. března s Josephem Parkerem, ukázal obrovskou taktickou vyspělost a s přehledem vyhrál na body. Pokud zvládne Athony i tuto zkoušku, čeká jej s největší pravděpodobností zápas s Deontaynem Wilderem.

Michael Hunter v boxerském duelu

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.