top fight logo export web
alex cverna

Dejme fanouškům to, co chtějí! nabídl se Cverna velmi nečekanému soupeři

Kdyby chtěl, může mít Petr Kareš o zábavu postaráno. Po zrušení duelu s Petrem Vondráčkem se mu bleskově ozval další soupeř.

Pokud by se nehledělo na váhové kategorie, jelikož Alex Cverna rozhodně představuje jinou hmotnostní ligu, pak by se z hlediska show pro lidi dal uspořádat další zábavný zápas.

Šestačtyřicetiletý veterán skrze své sociální sítě navrhl, aby se s Karešem střetli pod záštitou Fight Night Challenge, a to konkrétně na blížícím se červnovém turnaji.

„Dělám tohle video z toho důvodu, že vím, že Petru Karešovi odpadl zápas. Tímto bych ho chtěl vyzvat nebo pozvat, aby si se mnou dal boxerský zápas 3.6. na turnaji Fight Nigt Challenge 2!“ zněla Cvernova pobídka.

„Petře, pojď! Jdeme do toho a dáme fanouškům to, co chtějí. Měl bys zareagovat a říct, že na to jdeme!” burcoval.

Alex Cverna by rád posloužil jako náhradník za Petra Vondráčka, jehož chvíli před turnajem Heroes Gate 25 přemohla nemoc. Informoval ovšem, že si to s Karešem rozdá hned na další akci této organizace, o níž nikdo pořádně neví, kdy bude. Nepůjde však o nějaký brzký termín.

Finální verdikt tedy bude pouze na Karešovi, jenž se musí rozhodnout, zdali chce poskytnout divákům show a sebe samotného udržovat v pracovním a zápasovém tempu, než na jeho fight s Vondráčkem skutečně dojde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.