Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
vitor belfort tyson fury
Foto: Instagram/Vitor Belfort

Dejte mi pořádnou výzvu, chci Tysona Furyho! zavelel Belfort po „snadném“ skalpu Holyfielda

Copak by se s tím páral, Vitor Belfort si řekl rovnou o to největší a nejtěžší možné jméno ve světě boxu.

Na kontě má sice jenom pouhou výhru nad osmapadesátiletým veteránem Evanderem Holyfieldem, ovšem tento úspěch ho nejspíš natolik nahlodal, že si teď přeje mnohem větší a náročnější sousto.

„Potřebuju proti sobě někoho, proti komu budu moct ukázat své kvality. Někoho legendárního, jako jsou bratři Klitschkové anebo Lennox Lewis. A pokud ani jeden z nich nebude moct, tak chci Tysona Furyho. Sháním se pouze po těchto legendárních jménech,“ ohlásil Belfort pro TMZ Sports.

Bývalý UFC zápasník si v duelu s Holyfieldem přičichl k obřím penězům, které jsou také určitě důvodem jeho posledních výzev. Zdali mu ale některé z výše uvedených jmen odpoví, o tom můžeme jen pochybovat. To už je skutečně větší šance, že se o něj začne zajímat takový Jake Paul.

„To je duel, o kterých bych měl zájem, protože budí u lidí zájem. Každý si přeje vidět Jakea padnout, já to mohu zařídit. Nevím ale, jestli on bude mít dostatek odvahy, aby mi čelil, protože nepochybuji o tom, že bych ho nevypl,“ řekl Belfort.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin