top fight logo export web
deontay wilder

Deontay Wilder: Dokázal jsem věci, co jiní nedokázali. Bezpochyby patřím do Síně slávy

Deontay Wilder se prohlásil za jednoho z historicky nejlepších boxerů všech. Pochybujete? Zde jsou důkazy.

Alabamský boxer se připravuje na svůj říjnový návrat, kterým se pokusí oklepat ze svých dvou po sobě jdoucích porážek, jež mu uštědřil Tyson Fury. Tento urostlý bojovník si na Wilderovi smlsnul a v obou případech mu dal ochutnat vlastní medicínu. Ty porážky tak moc bolely, že se dříve obávaný Bronzový Bombardér málem odebral do důchodu.

Touha k návratu a podpora fanoušků byly ovšem natolik silné, aby se v Deontayovi probudila nová motivace. A když opět nastoupil do přípravného kempu a znovu ucítil tu atmosféru, došel k závěru, že se nakonec nemá za co stydět. „Jedna prohra mou kariéru přeci nemůže definovat! Všichni velcí boxeři někdy prohráli a já mezi ně patřím. Jsem přeci jedním z nejlepších boxerů všech dob!“ uvědomil si.

„Dokázal jsem takové věci, které mnozí nikdy nedokáží. Jsem procentuálně nejúspěšnější knokautér v celé historii boxu. Pět let jsem vládl té nejprestižnější federaci – WBC. Žádný vyzývatel se ke mně ani nepřiblížil. Už teď jsem přesvědčený, že než ukončím kariéru, tak budu uveden do Síně slávy. O tom není žádných pochyb,“ pronesl Wilder pro boxingscene.com.

Kdo bude mít zájem, nechť si do kalendáře dá na 15. října upozornění. Tedy přesně za tři týdny si Deontay Wilder znovu stoupne do ringu a bude čelit finskému dlouhánovi Robertu Heleniusovi. Vítěz se automaticky stane titulovým vyzývatelem z řad WBC. Ještě ovšem nevíme, jak moc myslí Usyk svou výzvu Wilderovi vážně. Pak by Deontay nebojoval o titul WBC, nýbrž o IBF, IBO, WBA a WBO.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!