top fight logo export web
ngannou wilder

Deontay Wilder je otevřený duelu s Francisem Ngannou

Pokud Tyson Fury nebude chtít, Deontay Wilder rád zaujme jeho místo. O hybridní pravidla ale nemá zájem, pouze čistý box.

Francis Ngannou sdělil UFC své přání. Pokud si chce organizace svého šampiona udržet, musí mu povolit aspoň jeden zápas v boxerském ringu.

Původní indicie nás odkazovaly na duel s Tysonem Furym, jenže ten má teď jiné plány – zápas s Anthonym Joshuou a následně boj o všechny pásy. Tudíž se Francis začal zajímat o nové cíle a jedním z nich je i Deontay Wilder, který se touto pobídkou překvapivě cítí polichocen.

wilder ngannou
Wilder a Ngannou při vzájemném setkání

„Když si Ngannou počká, až si odbudu své povinnosti, tak bychom něco zábavného mohli vymyslet,“ udivil Bronzový Bombardér svou odpovědí.

„Momentálně se zaměřuji na fight s Heleniusem, to je domluvená věc. A potom budu chtít jít o pás. Až se stanu šampionem, tak možná něco vymyslíme. O MMA ale nemám zájem, pouze čistý box,“ podotkl Wilder během interview natáčeném v jeho kempu, který zaměřuje právě na Roberta Heleniuse. S ním se setká 15. října v Brooklynu.

Doposud je Ngannou stále mimo hru. Návrat do oktagonu UFC vyhlíží zkraje příštího roku, pak se vybojuje ze smlouvy. Zdali podepíše novou, to bude záležet na podmínkách, které mu Dana White předloží. Dožaduje se však té výjimky k boxerskému zápasu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!