Top-Fight.cz - bojové sporty
wilder fury 3 zapas

Deontay Wilder vs. Tyson Fury 3, informace

V noci ze soboty na neděli se v Las Vegas vyřeší jedna velmi vyhrocená boxerská rivalita. Kromě toho bude také ve hře titul WBC v těžké váze a tak je jasné, že se má našlapaná T-Mobile Aréna na co těšit.

Wilder se s Furym utkal již dvakrát. První zápas proběhl v roce 2018 po dlouhé pauze, kterou si Tyson zkracoval kokainem a pivem. Nikdo příliš nevěřil, že by mohl proti mašině na knockouty uspět.

Tyson Fury ovšem neskutečným pohybem přiváděl Deontaye do úzkých a jasně vyhrával kolo za kolem. Bohužel pro něj si ale nepohlídal jednu vteřinu na konci zápasu a Bronzový Bombardér jej strašlivým zvedákem málem vystřelil z ringu. Fury se k překvapení všech dokázal zvednout a zápas dokončit.

Duel probíhal na Wilderově půdě, tudíž stačil jeden šílený knockdown na remízu. Na odvetu ale došlo loni v únoru. Američan v tomto zápase vypadal absolutně nejhůř v celé své kariéře. Nulový pohyb na nohou a naivně pomalé útoky neměly šanci Furyho ohrozit. Tyson vyhrál po dominantním výkonu v sedmém kole a zdá se, že je momentálně nejlepší těžkou váhu v současném světě boxu.

Deontay Wilder vs. Tyson Fury 3

Do tohoto zápasu půjde s rekordem třicet vítězství z toho jednadvacet knockoutů. Na borce s rozpětím 216 centimetrů se pohybuje s nevídanou lehkostí a jeho osobitý styl je pro každého soupeře ohromně nepříjemný.

Deontay Wilder nastoupí k tomuto souboji s novým trenérem v rohu. Kouč Malik Scott je odborníkem na defensivní box a Wilder si od této spolupráce slibuje lepší kontry a box z ústupu. Momentálně má Bronze Bomber bilanci dvaačtyřicet výher a jednu porážku, kdy dokázal rozdat neskutečných jednačtyřicet knockoutů.

Wilder i přes práci na svých slabinách bude vždy na Furyho ztrácet v pohybu i obraně. Pro Američana je zde jen jedna šance na vítězství, to je knockout. Z tohoto důvodu se dá očekávat v prvních kolech jeho výrazný tlak.

Cikánský Král již ztratil z Wilderových úrazů respekt a nyní je schopný s ním bojovat na jakoukoliv vzdálenost. V minulých dvou zápasech byl lepší ve všech kolech a je jasné, že to mu dodává pocit jistoty. Podle nás si s Wilderem poradí i tentokrát, to opět před limitem, zhruba v polovině zápasu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin