top fight logo export web
8f8b2aa53f67dc167e22d6c5d6ef92e7653da67a

Deontay Wilder vs. Tyson Fury. Zatímco já jsem tvrdě dřel, on si doma vy*ukával, nepochybuje Fury o své výhře

Již tento víkend nás čeká velmi očekávaná bitva, v níž se střetne bývalý boxerský šampion se současným králem WBC. Jedná se o velice kuriózní střet, po němž se už jeden z bojovníků nebude moct považovat za doposud neporaženého vládce. 

Ačkoliv má Wilder (40-0-0) na svém kontě více zápasů, za Furyho (27-0-0) zase mluví větší sebevědomí. „Je to jednoduchý,“ říká Tyson, „zatímco já jsem trénoval, Deontay se nechával nést na vlně domácího pohodlí a podcenil tak to, co ho čeká,“ uvádí.

Deontay Wilder vs. Tyson Fury

Co ho tedy čeká? „Jen prohra, nic jiného,“ pokračuje anglická boxerská ikona. „Jsem tu (v kempu) už osm týdnů a každý den jsem poctivě dřel, když on se flákal doma a šou*tal tam tu svou paničku. Já jsem hladověl a on se nechával vykrmovat,“ poukazuje.

A tato domácí pohoda má být údajně klíčem Tysonova úspěchu. „Rodina je důležitá, ale nemůžete si hrát na tatínka v době, kdy vás čeká zápas století. Ve hře je titul krále těžké váhy, a pokud tomu nevěnujete dostatek soustředění, pak prohrajete,“ doplnil.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!