fury wilder

Deontay Wilder vysvětlil, proč měl na uších sluchátka s muzikou, aby neslyšel jediné Furyho slovo

Deontay Wilder má za sebou velmi prazvláštní tiskovou konferenci. Místo toho, aby promoval svůj fight s Tysonem Furym, jen mlčel a nechal svého trenéra, aby odpovídal za něj. Proč to dělal?

Jak jsme asi sami mohli tušit, tato bitva mezi oběma borci je velmi osobní. A zřejmě i protože Wilder naposledy dostal tak jednoznačné bití, naladil se nyní na novou myšlenkovou frekvenci, kterou si nechtěl nechat rozladit hloupými otázkami či soupeřovým žvaněním.

„Nic jsem neslyšel, protože jsem ani nic slyšet nechtěl. Nezajímá mě nic, co Fury nebo lidé z jeho týmu říkají. Ve své hlavě mám jasný plán, jsem ve vražedném módu a ten si nechci nijak narušit,“ objasnil bývalý držitel prestižního zeleného pásu těžké váhy WBC.

„Mysl zápasníka je jednou z jeho nejsilnějších zbraní. Nezajímají mě žádné kecy, chci jen v klidu odletět domů a trénovat, trénovat a trénovat. Musím být plně připravený, protože stojím proti zku*vysynovi, který mě nemůže porazit jinak než podvodem,“ pravil Wilder, který se sám sebe pasoval na nejlepšího boxera nejvyšší hmotnostní kategorie. A to i navzdory svému poslednímu debaklu.

„Vím o sobě, že jsem jediný fighter, který se tu nebojí výzev a který dává šanci ostatním těžkým vahám, aby se ukázaly. To já jim zařizuji mega výplaty, živím jim rodiny a vydělávám jim na chleba. Nikdy jsem od žádné výzvy neunikl. Furyho jsem dostal zpátky na vrchol a nabídl mu odvetu, teď je na čase, abych si vzal tuhle laskavost zpátky,“ dovysvětlil.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue