Anthony Joshua povaha
Foto: Instagram/Anthony Joshua

Dillian Whyte předvídá, jak dopadne válka Anthony Joshua vs. Oleksandr Usyk

Již tento víkend se dozvíme, zdali si Anthony Joshua splní svou povinnost šampiona, aby pak mohl konečně vyhlížet sjednocující duel s vítězem trilogie Wilder vs. Fury.

Protože si Wilder skrze soudní arbitráž vynutil s Furym trilogii, byl i Joshua mezitím přikován k povinné obhajobě, v níž se střetne s Oleksandrem Usykem. To je doposud ještě stále neporažený borec, který se své největší slávy dočkal v křížové váze, kde ovládl všechny prestižní tituly.

V těžké váze si Usyk odboxoval zatím dva duely a oba je shodně vyhrál, i když v tom druhém (s Derekem Chisorou) měl již viditelné problémy. Jaká je tedy šance, že by dokázal porazit mnohem nebezpečnějšího Anthonyho Joshuu?

„Myslím si, že Usyk může jedině překvapit. Asi mu budou patřit úvodní fáze zápasu, protože je to levák a na nohou bude lehčí jak Joshua. Postupně však předpokládám, že si AJ svého soupeře načte, takže začne hru vyrovnávat a postupně i převracet na svou stranu,“ predikuje Dillian Whyte, nynější dočasný šampion federace WBC.

„Protože AJ bude v tomto boji těžší a vyšší, měly by se jeho rány v pozdějších kolech zúročit. I když je Usyk skvělý taktik, co umí dobře presovat, tak si myslím, že v tomto případě Joshua využije svých fyzických rozměrů coby jako klasické těžké váhy a vyhraje před limitem,“ věří Whyte.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin