top fight logo export web
Ford Hulk Gharibi

Dobitý Nejděsivější muž světa: Trénuji tvrdě, abych Hulkovi nedal žádnou šanci!

Martyn Ford alias Nejděsivější muž světa bere svou přípravu proti Íránskému Hulkovi skutečně velmi vážně.

Profesionální kulturista a amatérský MMA zápasník si pro svou londýnskou misi, která proběhne 2. dubna, najal ty nejlepší sparingpartnery, s nimiž se snaží pilovat své schopnosti. Cíl je jasný, nedat Íránskému Hulkovi Sajadu Gharibimu žádnou šanci.

„Tvrdě pracuji na tom, aby svět mohl vidět mou nejlepší možnou formu. Přeju si fanouškům doručit kvalitní show, na kterou nikdy nezapomenou, ale hlavně hodlám Gharibimu konečně zavřít pusu jednou provždy,“ nechal se slyšet Ford, na jehož tváři se promítly výsledky tvrdého tréninku.

„Ten denní režim se mi prakticky příliš nezměnil, já jsem zvyklý trénovat, pouze jsme upravili metody. Čtyři až pět hodin denně se připravuji na svůj boxerský zápas, jde mi o to, abych si vybudoval co největší rychlost a spolu s ní i explozivnost. Hodlám totiž Gharibimu explodovat přímo do tváře!“ řekl v rozhovoru pro deník Mirror.

Podobně nicméně uvažuje i jeho protějšek. „Já osobně nemám co ztratit. A pokud čelíte člověku, který nemá co ztratit, nacházíte se ve velmi nebezpečné situaci,“ informoval o své současné situaci Íránský Hulk.

„Tohle je jako jít do války a já jsem válečník v první linii. Budu rozdávat bomby. Už teď kvůli razanci svých ran nemohu spát, jelikož mě z nich bolí celé tělo. Všechny mé tréninky v posledním měsíci se zaměřují na intenzitu úderů, aby svět viděl, co je Írán zač,“ popisoval na svých sociálních sítích.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.