Jake Paul knokautoval Bena Askrena

Duel Jakea Paula s Askrenem vygeneroval stejný zisk jako bitva McGregora s Diazem!

Při pohledu na čísla by si kdekdo mohl myslet, že zápasil Floyd Mayweather, Mike Tyson či Conor McGregor, ale nic z toho není pravda. Hlavní hvězdou byl YouTuber s pouhými amatérskými boxerskými kořeny.

Jake Paul měl velký sen, a tím bylo stát se novou bojovou hvězdou. Nejen z hlediska výkonů, ale také z hlediska prodejů PPV – tedy placených přenosů, na které se sází zejména v zahraničí. A už hned jeho úvodní duel s Benem Askrenem trhal rekordy.

„Prodali jsme 1,3 milionů PPV… 65 milionů dolarů vygenerovaný zisk,“ pochlubil se mladý YouTuber, který tak podle všeho uspěl i s vysokou cenou za jeden „online lístek“. Spousta lidí nadávala, že 50 amerických dolarů za jedno PPV je příliš vysoká cena, ale zjevně pro mnoho fanoušků nakonec nebyla.

Sledovanost tedy předčila mnohá očekávání. Jen pro porovnání můžeme říct, že 1,3 milionů PPV vygeneroval McGregorův první zápas s Natem Diazem. Irův souboj s Cowboyem Cerronem zaznamenal 1,35 milionů PPV a odveta s Poirierem přinesla 1,6 milionů.

Do příštího zápasu se americká internetová hvězda nechala slyšet, že chce opravdovou výzvu. Takovou, která bude lákavější jak z hlediska náročnosti boje, tak i z hlediska sledovanosti. A nutno dodat, že po Jakeově výhře nad Benem Askrenem nemá mladý YouTuber o další nabídky žádnou nouzi.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue