top fight logo export web
6a24ab7b70ebc7ea1d648dba165d320b3dea56b5

Duel Millera s Johuou v ohrožení! Americký boxer byl pozitivně testován!

Plná ústa slibů, jak Anthony Joshua poprvé padne, ale nakonec se této bitvy dost možná ani nedočkáme. Newyorský rodák „Big Baby“ Miller neprošel antidopingovou kontrolou.

Když se na někoho mohutné postavy typu Millera podíváte, asi by vás napadlo, že něco není v pořádku, což se vesměs potvrdilo i v dnešních ranních hodinách. Z USA přilétla zpráva, že je duel dvou bezchybných borců z těžkých vah ve vážném ohrožení.

Tamní americká boxerská ikona byla pozitivně testována na zakázané látky. Podrobné informace nás spojují s receptorem GW1516, jehož přítomnost v těle prokazatelně zvětšuje sílu a především vytrvalost jedince.

Zdali se duel mezi Jarrellem Millerem a Anthonym Joshuou opravdu zruší, to zatím oficiální není. Pokud ovšem zůstaneme realisté, jiné východisko se nám asi ani nenabídne. Joshua se měl poprvé utkat také v zemi za velkou louží, kam jestli pocestuje, bude muset zkusit štěstí s někým jiným.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!