top fight logo export web
6a24ab7b70ebc7ea1d648dba165d320b3dea56b5

Duel Millera s Johuou v ohrožení! Americký boxer byl pozitivně testován!

Plná ústa slibů, jak Anthony Joshua poprvé padne, ale nakonec se této bitvy dost možná ani nedočkáme. Newyorský rodák „Big Baby“ Miller neprošel antidopingovou kontrolou.

Když se na někoho mohutné postavy typu Millera podíváte, asi by vás napadlo, že něco není v pořádku, což se vesměs potvrdilo i v dnešních ranních hodinách. Z USA přilétla zpráva, že je duel dvou bezchybných borců z těžkých vah ve vážném ohrožení.

Tamní americká boxerská ikona byla pozitivně testována na zakázané látky. Podrobné informace nás spojují s receptorem GW1516, jehož přítomnost v těle prokazatelně zvětšuje sílu a především vytrvalost jedince.

Zdali se duel mezi Jarrellem Millerem a Anthonym Joshuou opravdu zruší, to zatím oficiální není. Pokud ovšem zůstaneme realisté, jiné východisko se nám asi ani nenabídne. Joshua se měl poprvé utkat také v zemi za velkou louží, kam jestli pocestuje, bude muset zkusit štěstí s někým jiným.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.