marpo jon marianek

Duel s Jonem Mariánkem? Za tři mega bych do toho šel, usmívá se Marpo

Otakar „Marpo“ Petřina by se podle všeho boxerského duelu s nejlepším přítelem Jakea Paula nebránil.

Jon Mariánek vyslal před pár týdny z Ameriky, kde žije, do Česka vzkaz, že nám jednoho dne doručí zápas s Karlosem Vémolou.

Tato zpráva vzbudila opravdu velké pozdvižení, že na ni reagovali přední osobnosti z tuzemské scény. Spousta lidí se vyjádřila převážně negativně a takový Otakar Petřina Mariánka dokonce varoval, aby se do Česka raději nevracel, nečekalo by ho totiž tady žádné vřelé přivítání.

Novým impulsem pro šestatřicetiletého rappera by mohlo být, kdyby Jon raději vyzval k boxerskému duelu jeho. Musel by však potvrdit, že finanční prostředky, jež byl ochotný vložit do zápasu s Vémolou, nakonec nabídne jemu.

„Kdyby mi dal tři miliony nebo kolik to říkal (Karlosovi)…,“ přemítal Marpo v rozhovoru pro Evropu 2. „Musíte to brát tak, že mě box baví. A dát někomu za tři mega do držky? To je docela dobrý! On podle mě v životě nebojoval. Dejme tomu, že někde s Jakem Paulem trénoval, ale reálný zápas je něco jiného,“ poznamenal.

Prozatím si však bude muset Mariánek na svou kořist počkat, momentálně by měl Marpo dostat Karlose jako první.

„Původně jsem to měl držet jako tajemství, ale protože Karlos kam vleze, tak o tom mluví, tak už to asi takové tajemství není,“ dodal český hudebník, který by se s Terminátorem uvnitř šestnácti provazů mohl střetnout koncem letošního roku.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue