Top-Fight.cz - bojové sporty
karlos vemola box marpo

Kdepak, Karlos Vémola se jen tak nenechá urážet ohledně toho, že má špatný postoj.

Českému Terminátorovi bývá často vyčítáno, že i když načal další úspěšnou sérii výher, tak předvádí nudný zápasnický styl. Nebýt svého wrestlingu, prakticky by si v postoji ani neškrtnul.

Netrvalo dlouho a i sám Karlos musel na podobnou kritiku začít reagovat. Nejprve se pustil do tréninku boxu a následně si i domluvil boxerský souboj s Otakarem Petřinou alias Marpem, který už za sebou nějaké ty postojářské zkušenosti má.

„Chci předvést, že box prostě umím, i když ho nepoužívám,“ komentuje nově ohlášený střet Vémola. „Celý život dělám kombatový sport, zápas, klec, ale ještě nikdy jsem neměl postojový souboj. Je to challenge, kterou absolutně nepotřebuju, mohl bych zůstat v tom, v čem se cítím pohodlně, ale já mám výzvy rád a tohle bude veliká zkušenost,“ uvedl prostřednictvím deníku Sport.

Nejprve se tedy Terminátor zaměří na Štvanici, kde ho bude čekat opětovný boj o titul střední váhy OTKAGONu, a následně se bude plně soustředit už jenom na Marpa.

„Všeho budu muset nechat a začít se připravovat pouze na box, což mi stejně do budoucna pomůže i v MMA kariéře… A doufám, že to pro mě znamená i money fight, zatím nejlépe zaplacený zápas na půdě Česka a Slovenska,“ věří bijec, který čerstvě oslavil své šestatřicáté narozeniny.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Duel s Marpem? Chci předvést, že box prostě umím, tvrdí Vémola. A jak je to s financemi?