Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
karlos vemola box marpo
karlos vemola box marpo

Duel s Marpem? Chci předvést, že box prostě umím, tvrdí Vémola. A jak je to s financemi?

Kdepak, Karlos Vémola se jen tak nenechá urážet ohledně toho, že má špatný postoj.

Českému Terminátorovi bývá často vyčítáno, že i když načal další úspěšnou sérii výher, tak předvádí nudný zápasnický styl. Nebýt svého wrestlingu, prakticky by si v postoji ani neškrtnul.

Netrvalo dlouho a i sám Karlos musel na podobnou kritiku začít reagovat. Nejprve se pustil do tréninku boxu a následně si i domluvil boxerský souboj s Otakarem Petřinou alias Marpem, který už za sebou nějaké ty postojářské zkušenosti má.

„Chci předvést, že box prostě umím, i když ho nepoužívám,“ komentuje nově ohlášený střet Vémola. „Celý život dělám kombatový sport, zápas, klec, ale ještě nikdy jsem neměl postojový souboj. Je to challenge, kterou absolutně nepotřebuju, mohl bych zůstat v tom, v čem se cítím pohodlně, ale já mám výzvy rád a tohle bude veliká zkušenost,“ uvedl prostřednictvím deníku Sport.

Nejprve se tedy Terminátor zaměří na Štvanici, kde ho bude čekat opětovný boj o titul střední váhy OTKAGONu, a následně se bude plně soustředit už jenom na Marpa.

„Všeho budu muset nechat a začít se připravovat pouze na box, což mi stejně do budoucna pomůže i v MMA kariéře… A doufám, že to pro mě znamená i money fight, zatím nejlépe zaplacený zápas na půdě Česka a Slovenska,“ věří bijec, který čerstvě oslavil své šestatřicáté narozeniny.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin