top fight logo export web
a276a74e793234a58e1aa44cd800aaec63519d04

Emoce, drama a nakonec remíza! Zasloužil jsem si něco víc, bědoval Wilder

Ačkoliv sám WBC šampion z těžké váhy věděl, že téměř po celý zápas s navrátilcem Tysonem Furym tahal za kratší konec, pak potají doufal, že mu ty dva knockdowny, jimiž poslal svého soupeře v devátém a dvanáctém kole do počítání, zařídí výhru. 

Není to tak dávno, co byl „Gypsy King“ téměř kompletně z formy, o zápasení nějak neuvažoval, ale pak se vzchopil a nakonec jej čekal možná nejtěžší souboj v jeho životě. Deontay Wilder se cítil aktivitou svého protivníka zaskočen, přesto ho dokázal dvakrát poslat přímo k zemi, přičemž jednou dokonce i do říše snů. Na výhru mu to ale nestačilo… 

„Nerozuměl jsem tomu, doteď jsem z toho celý paf. Pravý direkt, po němž následoval levý hák, on spadl k zemi, ale už neměl vstát. Viděl jsem, jak se mu protočila víčka. Cítil jsem, že je konec, jenže nebyl,“ lamentoval třiatřicetiletý borec původem z Alabamy, který si díky Furyho pevné vůli na své konto připsal také něco jiného než výhru. 

„Původně jsem proti němu chtěl hrát víc do těla, ovšem on mě překvapil svým výkonem i vytrvalostí a zvládl to za mě,“ potvrzoval. „Myslím si, že když jsem ho v tom 12. kole skolil, tak mohl sudí počítat trochu rychleji. Zasloužil jsem si něco víc, ale na tom už teď asi nezáleží. Magickou součástí tohoto sportu je, že se po duelu sejdete, potřesete si rukama a popřejete si hodně štěstí,“ doplnil.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!