OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Emoce, drama a nakonec remíza! Zasloužil jsem si něco víc, bědoval Wilder

Ačkoliv sám WBC šampion z těžké váhy věděl, že téměř po celý zápas s navrátilcem Tysonem Furym tahal za kratší konec, pak potají doufal, že mu ty dva knockdowny, jimiž poslal svého soupeře v devátém a dvanáctém kole do počítání, zařídí výhru. 

Není to tak dávno, co byl „Gypsy King“ téměř kompletně z formy, o zápasení nějak neuvažoval, ale pak se vzchopil a nakonec jej čekal možná nejtěžší souboj v jeho životě. Deontay Wilder se cítil aktivitou svého protivníka zaskočen, přesto ho dokázal dvakrát poslat přímo k zemi, přičemž jednou dokonce i do říše snů. Na výhru mu to ale nestačilo… 

„Nerozuměl jsem tomu, doteď jsem z toho celý paf. Pravý direkt, po němž následoval levý hák, on spadl k zemi, ale už neměl vstát. Viděl jsem, jak se mu protočila víčka. Cítil jsem, že je konec, jenže nebyl,“ lamentoval třiatřicetiletý borec původem z Alabamy, který si díky Furyho pevné vůli na své konto připsal také něco jiného než výhru. 

„Původně jsem proti němu chtěl hrát víc do těla, ovšem on mě překvapil svým výkonem i vytrvalostí a zvládl to za mě,“ potvrzoval. „Myslím si, že když jsem ho v tom 12. kole skolil, tak mohl sudí počítat trochu rychleji. Zasloužil jsem si něco víc, ale na tom už teď asi nezáleží. Magickou součástí tohoto sportu je, že se po duelu sejdete, potřesete si rukama a popřejete si hodně štěstí,“ doplnil.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue