top fight logo export web
50e05d6a0b35695a5732c63541188a7caa29858d

Evander Holyfield hlásí návrat do ringu! Střetne se s Mikem Tysonem?

V krátkém časovém intervalu zaznamenáváme hned druhou velkou zprávu. Po Železném Mikeu Tysonovi (50-6-0, 44 KO) oficiálně hlásí návrat do ringu i bývalý čtyřnásobný světový šampion v těžké váze Evander „The Real Deal“ Holyfield (44-10-2, 29 KO)!

Holyfield si naplánoval překvapení na časné čtvrteční ráno našeho času, kdy na Instagramu zveřejnil krátký, leč stručný příspěvek.

„Jste připraveni?“ navnazovala dnes už sedmapadesátiletá legenda. „Moment, na který jste všichni čekali, je tady. Šampion je zpátky!“ propukl moment nadšení.

Příspěvek sdílený Evander Holyfield (@evanderholyfield),

„Rád bych oznámil, že se vracím zpátky do ringu. Trénuji, abych mohl podpořit charitu, která je mi velmi blízká. Cílem naší kampaně je zaplnit mezeru, kterou vytvořila pandemie koronaviru, kvůli níž nemá naše mládež přístup ke zdrojům pro emoční rozvoj a vzdělání,“ přibližoval Holyfield důvod svého comebacku, jímž cílí hlavně na novou generaci fighterů. Žádný z nich si jistě takovýto velký návrat nenechá ujít. 

Doposud sice nebylo nic potvrzeno, ale mezi stěnami se již začíná šuškat o tom, že je Evander Holyfield domluvený právě s Mikem Tysonem na završení historické trilogie. Sám „Nejděsivější muž planety“ totiž před pár dny oznámil, že také trénuje na návrat, který podtrhne jeden nebo více exhibičních duelů. Peníze z nich rovněž půjdou na charitativní účely.

holyfield_tyson

Čtěte také:

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.