top fight logo export web
mike tyson kour

Fakt nemám drogy rád, ale on se úplně sjel, Khabib popisuje svou děsivou návštěvu u Mikea Tysona

Khabib je zastáncem zdravého životního stylu. Když se ale dostavil na ranč Mikea Tysona, byl šokován tím, co všechno viděl a zažil.

Tyson vydává v pravidelných intervalech nové díly svého Hotboxin‘ podcastu, kam si zve zajímavé hosty převážně ze světa bojových sportů. Jeho nedávným návštěvníkem se stal i slavný Khabib „The Eagle“ Nurmagomedov, který vždy Mikea jako boxera uznával. Osobní zážitek po jeho boku se ale od jeho představ dost lišil.

Protože Iron Mike natáčí nové díly podcastu na svém ranči v Kalifornii, nechybí mu tam ani jeho pověstné konopné pole. A svou úrodu si bere i do studia, kde zkouší její kvalitu. Jedná se ovšem o něco, co takový odpůrce alkoholu či drog jako Khabib vyloženě nesnáší.

Mike Tyson a drogy

„Ještě před natáčením jsem Mikeovi říkal, aby si žádnou trávu nebral do studia. Ať si žádnou z těch věcí nedává ani na stůl, fakt to nemám rád,“ ujal se slova ruský Orel, jehož přání ale nikdo neuposlechl.

A tak se nakonec stalo, že se Tyson údajně sjel a Khabib si místo boxerské legendy pokecal hlavně s Henrym Cejudem, který je poslední epizody také ústřední osobností podcastu.

„Mám raději, pokud se sportovci umí reprezentovat. Podobně, jako to dělá Cristiano Ronaldo. Za tohle pozvání k Tysonovi na ranč jsem rád, ovšem jinak jsem z toho nadšený nebyl. Mike byl úplně mimo, nevnímal mě, ten jeho skelný pohled se mi vůbec nelíbil,“ podělil se o svůj nevšední zážitek.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.