Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
tyron woodley forma
tyron woodley forma

Fanoušci cítí obavy, poslední video ukazuje, že Woodley není zrovna ve formě

Zápas mezi Tyronem Woodleym a Jakem Paulem se blíží a poslední tréninková videa ukazují, že bývalý UFC šampion není zrovna v optimální formě.

Říkal to už Mike Tyson a říkalo to i mnoho další lidí. Jake je sice internetová celebrita, a proto ji mají lidé důvod znehodnocovat, jenže v boxu není úplně zaostalá. „Ten kluk trénuje s těmi nejlepšími a na výhře mu skutečně záleží!“ znějí názory, takže možná ani sám Woodley netuší, do čeho vstupuje.

Devětatřicetiletý UFC veterán naposledy prohrál čtyři zápasy v rámci MMA po sobě, v nich dokonce nevyhrál ani jedno jediné kolo. Jistě se na něm už podepsaly známky věku a ani přechod k boxu by jeho kariéru nemusel zachránit.

„Tyron neumí dobře pracovat nohama. Kdyby s Jakem bojoval v malých rukavicích, favorizoval bych jeho, jenže tohle jsou velké rukavice, kombinace mu navíc moc nejdou a na KO jednoho úderu bych u něj moc nesázel,“ reagoval takový Henry Cejudo.

A v poklidu nezůstávají ani fanoušci, kteří již přijali tu hypotézu, že mladší z bratrů Paulů ujíždí na PED, a tudíž bude mít nad svým sokem fyzickou výhodu. Nemluvě o tom, že videa z tréninků ukazují, jako by Tyron působil až příliš odevzdaně a staticky, což by pro Jakeovo dlouhé rozpětí paží mohla být dobrá výhoda.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin