top fight logo export web
Mayweather navrat box

Floyd Mayweather se vrací do akce. V Japonsku vyzve tamní kickboxerskou senzaci

Floyd Mayweather odcestuje do Japonska, kde ho už příští měsíc bude čekat další boxerská exhibice.

V zemi vycházejícího slunce velmi dobře platí, což je ten důvod, proč se sem Floyd nyní vrací. Podobně jako na konci roku 2018, když se střetl s talentovaným kickboxerem Tenshinem Nasukawou, i teď bude čelit slibně se rýsující hvězdě.

„Je skvělý pocit cestovat po světě, bavit fanoušky, a přitom si mastit kapsy,“ oznámil Floyd Mayweather, který ani v pokročilém boxerském věku neodmítá možnosti, jak si pořádně přivydělat.

„Můj odkaz světu byl již pevně vytesán do kamene, ale ani to mi nebrání v tom, abych nemohl podnikat tyto výnosné exhibice. Těší mě, že budu čelit další vycházející hvězdě. Jsem si jistý, že do toho dá své maximum,“ řekl Floyd  v promo videu ke svému nově ohlášenému utkání.

floyd mayweather asakura

Reakce soupeře

„Mé jméno je Mikuru Asakura a jsem sice kickboxer či MMA fighter, ale hodlám využít této boxerské příležitosti, abych si na Mayweatherovi udělal jméno.

Tento zápas neberu jako pouhou exhibici. V sázce je příliš mnoho, proto udělám vše, co bude v mých silách, abych si zajistil výhru. Pochopitelně výhru před limitem,“ konstatoval, že se pokusí o atraktivní fight.

Závěrem zbývá jen zmínit to podstatné. Duel mezi Mayweatherem a Asakurou se uskuteční 25. září v Saitama Super Areně. Hostitelské role se chopí organizace Rizin, na jejíž stránkách je také možné zakoupit si PPV přenos.

Do Česka se dostala nová sázková kancelář, která získala licenci. Jako nová nabízí 3000,- Kč zdarma a také volnou sázenku 500,- Kč na Oktagon a UFC. Přidej se zde a vyždímej z toho něco