Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Floyd Mayweather si domluvil další zápas. Soupeř je zvučnější, než jsme čekali!

Floyd Mayweather si domluvil další zápas. Soupeř je zvučnější, než jsme čekali!

Bývalý neomylný šampion pěti hmotnostních kategorií si pro příští rok domluvil další boxerskou exhibici. Tentokrát se postaví proti jednomu z nejzvučnějších boxerů minulé generace.

Floyd Mayweather se domluvil na exhibičním souboji s pověstným Juliem Cesarem Chavezem starším, kterému je nyní 59 let a z boxerské scény odstoupil již před neuvěřitelnými šestnácti lety.

Když ale ucítil šanci fanouškům zjevně už naposledy nabídnout jisté střípky svého starého já, neváhal a pustil se do jednání.

„Jsem připravený nastoupit na čtyři až pět kol… Myslím si, že bych těch pět měl dát,“ sdělil vysmátý mexický veterán, který by se ze všeho nejraději navíc představil před domácím publikem. V jednání však má být ještě Texas.

K případnému střetu by mělo dojít v březnu příštího roku. Mayweather sice vystrkoval růžky, že by po Loganu Paulovi mohl srovnat do latě i jeho bratra Jakea, ale s tím se buďto nedomluvil, anebo nakonec zmoudřel a vydal se více logičtější cestou.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin