tyson fury forma 2021

Fury je v dokonalé kondici, prozradil jeho parťák. Co má být klíčem k výhře nad Wilderem?

Tyson Fury je člověkem na válečné misi, jejímž hlavním úkolem je se vypořádat s velmi emotivním soupeřem, který mu slibuje smrt.

Deontay Wilder hlásí, že se už nemůže dočkat, až Furyho „legálně“ v ringu zabije. Tímto aktem mu chce dát spočítat vše to utrpení, které britský šampion svému americkému sokovi způsobil. Ať už se jedná o voodoo kletbu, podplacení trenéra či kovového závaží v rukavicích, za všechny tyto prohřešky má Fury pykat.

„Víme, o co Deontayovi jde, a proto vás můžeme ujistit, že ho bereme úplně vážně. Tyson je posledních šest měsíců v neustálém zápřahu, tvrdě dře a je připravený bojovat třeba hned,“ prozradil tréninkový parťák současného mistra těžké váhy WBC Dmitry Salita.

Deontay přitom hlásí, že Furyho nyní „hravě“ vypne… „Tyson není člověk, na kterého by podobné hlášky platily. Sám o něm vím, že je to mentálně ta nejvíce odolná bytost, jakou znám. A že celý rok kvůli pandemii nebojoval? Co jsem měl možnost vidět na tréninku, nic z toho se na něm nepodepsalo,“ objasnil Salita pro deník Daily Mail.

„Tyson má to štěstí, že ho trénuje Sugar Hill. To je opravdu vynikající trenér, který byl klíčem k tak jednoznačné poslední výhře nad Wilderem. Společně by měli úspěšně zvládnout i trilogii,“ dodal v interview Salita.

Pokud vše půjde dobře, vítěz zápasu Fury vs. Wilder 3 by se následně mohl utkat s Joshuou, kterého však bude nejprve čekat obhajoba proti Oleksandru Usykovi. Bude to chtít také trochu dobré konstelace hvězd, aby nám tato velká sjednocující bitva konečně vyšla.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue