Fury: Joshua ještě nebojoval s nikým pořádným. Neporazí mě a neporazil by ani Wildera

Fury: Joshua ještě nebojoval s nikým pořádným. Neporazí mě a neporazil by ani Wildera

Tyson Fury je přesvědčený, že se ho jeho britský protějšek bojí.

Těžko říct, co je na tom pravdy, protože se Joshua své šance údajně nemůže dočkat, nicméně jeho kolega ze severu Anglie je toho názoru, že vstoupit do zápasu s ním je jako vstoupit na jistou porážku.

„Proč věřím tomu, že je Joshua slabý? Protože ve skutečnosti nebojoval ještě s nikým pořádným. Abyste mohli být považování za nejlepšího boxera této éry, musíte porazit ta největší jména v oboru. A to jsem já, Deontay Wilder a Wladimir Klitschko. A on porazil jenom jednoho, a to ještě k tomu se štěstím,“ uvedl Gypsy King v Behind the Gloves on Sunday.

„Až Joshuu ukončím, budu považován za nejlepšího ze všech. Budu mít na kontě skalpy všech velkých jmen. To AJ by nikdy nedokázal. Nemám rád Wildera, nelíbí se mi, co říká a co dělá, ale sakra, jako fanoušek boxu vím, že by ho Joshua nikdy nedal. Myslím si, že by ho jen tak neporazil ani nikdo jiný kromě mě,“ podotýkal Fury.

Anthony Joshua prý na Furyho v boxu nemá
anthony joshua

A nám už jen nezbývá nic jiného než si počkat, až nám promotéři představí oficiální datum této velké sjednocující bitvy. Spekuluje se zatím o létě, ovšem doposud žádné datum odhaleno nebylo.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue