top fight logo export web
413740bf9e191d9d22792603a72033b5aba82977

Fury: Na milion procent jsem si jistý, že Ruiz vyhraje s Joshuou i odvetu

Pokud by „AJ“ s Ruizem prohrál i odvetu, znamenalo by to konec hry. A právě to si jeho krajan Tyson Fury myslí, že se stane.

„Člověk by neměl v boxu nikdy nic předvídat, ale pravdou je, že jste dobří pouze tak, jak vypadal váš poslední fight,“ řekl Gypsy King při natáčení shotu First Take. „Nikdy bychom neměli do nikoho kopat, když se cítí na dně. Ale kdybych to byl já (na místě Joshuy), každý by mě hned odepsal. A totéž se stalo Anthonymu.“

„Dokáže se z toho Joshua probrat? Já nevím. Opravdoví šampioni se umí v bitvě zvednout, když spadnou, ale v případě Joshuy jsem něco takového neviděl. Celá odveta bude jenom o Ruizovi, on je teď šampion. Pevně věřím tomu, že zopakuje úplně stejný výkon i podruhé. Na milion procent jsem si jistý, že vyhraje,“ odpovídal Fury na otázku, zdali má Joshua nějakou šanci.

A ke svému tvrzení použil i vlastní analýzu. „Prostě nevidím způsob, jak by mohl vyhrát. Ledaže by vyšel ze svého vlastního stínu a kompletně změnil styl, který by se více podobal tomu mému. Jenže na to není dost zkušený. Joshua v prvním zápase prohrál všechna kola, Ruiz ho totálně zničil. Jediná jeho šance na úspěch je šťastný úder. A ten může přijít jenom v úvodních kolech. Pokud nepřijde, opravdu neexistuje způsob, jakým by ten zápas mohl vyhrát,“ dodával Gypsy King.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!