top fight logo export web
tyson fury priznani

Fury není dostatečně dobrý, aby Whytea porazil, myslí si Joshuův manažer

Nejen Anthony Joshua, i jeho manažer věří, že je Tyson Fury přeceňovaným boxerem.

Když Gypsy King oznámil přesun do důchodu, jenž plánuje uskutečnit po dubnovém duelu s Dillianem Whytem, naštval tím nejen fanoušky, ale zejména Anthonyho Joshuu, který se svého britského kolegu snaží udržet aktivního. Zjevně i proto se odhodlal k provokaci, jíž odprovodil následujícím tvrzením.

„Tyson obalamutil celý svět tím, aby si myslel, že to je dobrý boxer, jenže co on ve skutečnosti dokázal? Dobře, porazil Klička, ale zraněného Klička! Kterému navíc nikdy nedal odvetu. Dále porazil Chisoru nebo Wallina, to jsou vskutku velká jména do jeho boxerského resumé. Počítám mu jen výhru nad Wilderem, pro kterého ale Fury představoval první skutečnou zkoušku. Jsem si jistý, že Wildera bych dokázal porazit i já, kdyby se mi nevyhýbal… Takže asi tak…,“ napsal na svém Twitteru.

A po stopách Joshuy se nyní vydal i jeho renomovaný manažer Eddie Hearn. Ten věří, že Furyho sláva opadne hned, co se střetne s Dillianem Whytem.

„Poslouchejte, Tyson nemá takovou sílu, aby dokázal někoho jednou ranou knokautovat. Jsem přesvědčený, že jakmile mezi ním a Whytem dojde k nějaké ostřejší výměně, a že k ní určitě dojde, tak Whyte vydrží vstát, ale zato Tyson půjde k zemi,“ konstatoval Hearn.

A svou výpověď ještě okořenil. „Tyson se vždy vyhýbal kvalitním soupeřům. Podobně to dělal i Wilder, který se ovšem nachází ještě jednu kvalitní úroveň pod Tysonem. Dillian to nyní všem fanouškům jasně ukáže. Opravdu cítím, že vyhraje před limitem. Furyho brada už hodně inkasovala a teď bude dost náchylná na rozbití,“ pověděl Hearn serveru Sky Sports.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.