top fight logo export web
wilder zena

Fury se snaží Wilderovi vyhnout, proto si vymyslel nemoc, osočuje šampiona Deontayova snoubenka

Nejen Deontay Wilder, ale i jeho snoubenka je toho názoru, že se Fury snaží povinné trilogii s Bronzovým Bombardérem vyhnout.

Důkazem nám má být koronavirus, jímž se Tyson a jeho tým znenadání nakazili. Federace WBC tak byla nucena odložit hvězdnou trilogii z 24. července až na 9. října. A nikdo neví, jestli se nějakou náhodou neobjeví komplikace i v tomto termínu.

„Chytit covid jen šestnáct dní před fightem? To mi přijde jako moc velká náhoda s ohledem na okolnosti,“ přemýšlela Teili Swift nahlas.

Snoubenka amerického boxera z Furyho prý cítí strach. „Sledovala jsem jeho videa na sociálních sítích a Tyson mi přišel nepřipravený. Jak mentálně, tak fyzicky. Ví, že je můj muž v životní formě,“ říká.

Tak či tak údajně Gypsy King svému „trestu“ neunikne. „Deontay se soustředí jenom na tuto bitvu. Jí, spí a trénuje, to je jeho rutina. Je více než připravený,“ prozradila pro TMZ Sports.

Bronzový Bombardér v sobě chová opravdu silnou zlobu a už několik týdnů slibuje, že Furyho v ringu legálně zabije. Není se tedy čemu divit, že i zejména jeho musel takovýto odklad vyvést z míry.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.