wilder zena

Fury se snaží Wilderovi vyhnout, proto si vymyslel nemoc, osočuje šampiona Deontayova snoubenka

Nejen Deontay Wilder, ale i jeho snoubenka je toho názoru, že se Fury snaží povinné trilogii s Bronzovým Bombardérem vyhnout.

Důkazem nám má být koronavirus, jímž se Tyson a jeho tým znenadání nakazili. Federace WBC tak byla nucena odložit hvězdnou trilogii z 24. července až na 9. října. A nikdo neví, jestli se nějakou náhodou neobjeví komplikace i v tomto termínu.

„Chytit covid jen šestnáct dní před fightem? To mi přijde jako moc velká náhoda s ohledem na okolnosti,“ přemýšlela Teili Swift nahlas.

Snoubenka amerického boxera z Furyho prý cítí strach. „Sledovala jsem jeho videa na sociálních sítích a Tyson mi přišel nepřipravený. Jak mentálně, tak fyzicky. Ví, že je můj muž v životní formě,“ říká.

Tak či tak údajně Gypsy King svému „trestu“ neunikne. „Deontay se soustředí jenom na tuto bitvu. Jí, spí a trénuje, to je jeho rutina. Je více než připravený,“ prozradila pro TMZ Sports.

Bronzový Bombardér v sobě chová opravdu silnou zlobu a už několik týdnů slibuje, že Furyho v ringu legálně zabije. Není se tedy čemu divit, že i zejména jeho musel takovýto odklad vyvést z míry.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Top
Inline Feedbacks
View all comments
David
12 dní před

Kecy v kleci! Wilder se sám bojí, jinak by s Furym nastoupil, hned jak mohl! Ale raději se neozval dlouhou dobu, protože ví, že by ho Fury vyřídil znovu. Pak ty lži, které si vymýšlel a výmluvy, horší, než malé dítě!! Kdyby byl chlap, řekl by OK, byly lepší, ale chci ještě šanci, ne toto!! Wildera jsem měl rád, Furyho vůbec, nevypadá jako boxer, ale teď doufám, že ho smete znovu! Wilder se chová jako arogantní namyšlený blbec a ještě si myslí, kdo ví, co je zač! Ty výmluvy: špatné rukavice, něco v pití, těžký kostým atd.! Opravdu horší, než malé dítě!! Fury, poraz to pako znovu, i když Tě vážně nemusím!!!

Jan
9 dní před
Reply to  David

Souhlasím. Ja fandím AJ takže pro mě ideální scénář aby Fury smetl tohohle debilka a Aj zas Usyka a pak sjednocujici bitva v které se uvidí kdo je lepší boxer. Ja ale budu fandit Aj.

Tono
8 dní před
Reply to  Jan

suhlasim s tebou, ale len po poslednu vetu. ja fandim Furimu. ale hlavne nech predvedu pekny box.

3
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue