top fight logo export web
tyson fury vyhra sazky

Fury: Slyšel jsem, že Chisora na mou prohru vsadil barák, tak teď teda může spát u mě

„Opravdu mám silný pocit, že Dillian Whyte vyhraje na KO, sázím na to dům!“ zněla slova Derecka Chisory.

Vzhledem k tomu, jakého jsme se dočkali průběhu zápasu, je nám všem jasné, jak moc se Chisora ve své předpovědi spletl.

Gypsy King ukázal svou těžkotonážní dominanci, kterou okořenil výhrou na TKO v samotném závěru šestého kola. A nebyl by to Fury, aby si z této skutečnosti potom nevystřelil.

„Tohle je opravdu nešťastná událost. Dereck prohrál svůj dům, teď nemá kde bydlet…,“ pronesl Fury na tiskové konferenci. Na tváři mu přitom nechyběl šibalský úsměv.

„Musel vědět, proti komu sází… No nicméně, protože je to můj přítel, tak může teď bydlet u mě. V Morecambe mám dva domy, jeden mu rád propůjčím. Jsi kdykoliv vítám, bratře.“

Z daného příběhu si však lze vzít ponaučení. „Nikdy nesázejte svůj dům na něco, čím si nejste stoprocentně jistí. Zejména v těžké váze tu jistotu nikdy mít nebudete. Dereck je teď bezdomovec a já mu přeju hodně štěstí.“

Samozřejmě to musíme brát trochu s nadsázkou. Ačkoliv měl Chisora před zápasem velké a sebevědomé řeči, určitě svůj dům do banku nevhodil. Jeho věštecké služby ale už asi jen tak někdo využívat nebude.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.