top fight logo export web
433c9b492c6860e918e458be5b362653a5952932

Fury: Styly vyhrávají zápasy, Joshua bohužel na Ruize nemá

Je to už více než týden a svět se stále vzpamatovává z šoku, který mu připravil Andy Ruiz. Boxer, na něhož se usmálo štěstí, když vypadl ze hry Joshuův první soupeř Jarrell Miller, se chopil své příležitosti zuby i nehty a domů si odnesl čtyři cenné pásy.

Otázkou však zůstává, byl to doopravdy takový šok? Každý z nás má nějakou slabinu a Anthony opravdu té noci do ringu kráčel jako prase na porážku. Totéž neuniklo ani jeho krajanovi Tysonovi Furymu.

„Když jsem Joshuu viděl, jak vstupuje do ringu bez jediných známek potu, bez flašky vody a bez energie, hned jsem si v duchu řekl: ‚Tenhle chlápek bude knokautován.‘ A taky že se tak stalo! Už předem jsem tušil, že bude mít potíže s Ruizovým stylem boje – styly vyhrávají zápasy – ale tenhle přístup to jenom podtrhl,“ pravil Fury pro stanici ESPN.

Nyní je v plánu odveta, která se uskuteční v listopadu nebo v prosinci letošního roku. Promotér Eddie Hearn by ji rád podnikl v Anglii, doposud se však o místě konání ještě nerozhodlo. Počítejme, že se tak stane co nevidět.

„Upřímně… Andy vždy porazí Joshuu, to je můj názor. Když se podíváte na Joshuovo tělo, nevypadá, že by se na zápasy nepřipravoval. Potíž je v tom, že on měl být psem v boji a místo toho se odehrával boj v jeho hlavě. Co jsem viděl, mi jednoznačně řeklo, že on v tom ringu být ani nechce. Myslím si, že se to na něm podepíše a prohraje i odvetu. Styly vyhrávají zápasy a Andy Ruiz je Joshuův kryptonit,“ doplnil Fury.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!