Top-Fight.cz - bojové sporty
tyson fury tommy fury box

Fury: To vám říkám, že pokud Tommy s Jakem Paulem prohraje, osobně ho deportuji na opuštěný ostrov

Tommy Fury má před sebou velký zápas s životní výplatou. Otázkou ovšem je, aby to nebyla jeho úplně poslední.

Tommy Fury je nejenže držitelem slavného příjmení, ale navíc hodlá kráčet i po šlépějích, které před ním vyšlapal jeho slavný starší bratr Tyson. S takto vysokými ambicemi je tedy nemožné, aby v boxerské bitvě prohrál s „nějakým“ YouTuberem.

„To vám říkám, že pokud Tommy v tomhle zápase prohraje… ale co prohraje, pokud ho nedokáže vyhrát na KO… tak ho osobně naložím do letadla a deportuji na nějaký opuštěný ostrov. Počítej s tím, brácha, že pokud Jakea nevypneš, tak se nevracíš domů!“ oznámil Tyson prostřednictvím Zoom tiskové konference.

Pro někoho to může být absurdní souboj, však je Tommy Fury profesionální boxer, ale na druhou stranu je mu stále pouhých 22 let, a tudíž se nachází v počátcích své kariéry. Navíc ani jména jeho dosavadních soupeřů nejsou nějaká zvučná, spíše naopak.

Jake Paul moc dobře věděl, co dělá. Chtěl si vybrat zvučného protivníka, kterého zároveň bude mít šanci porazit. Jeho lišácké úmysly přečtly již jiné velké hvězdy. Tohle bude mnohem vyrovnanější bitva, než si myslíte.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Fury: To vám říkám, že pokud Tommy s Jakem Paulem prohraje, osobně ho deportuji na opuštěný ostrov