top fight logo export web
tyson fury tommy fury box

Fury: To vám říkám, že pokud Tommy s Jakem Paulem prohraje, osobně ho deportuji na opuštěný ostrov

Tommy Fury má před sebou velký zápas s životní výplatou. Otázkou ovšem je, aby to nebyla jeho úplně poslední.

Tommy Fury je nejenže držitelem slavného příjmení, ale navíc hodlá kráčet i po šlépějích, které před ním vyšlapal jeho slavný starší bratr Tyson. S takto vysokými ambicemi je tedy nemožné, aby v boxerské bitvě prohrál s „nějakým“ YouTuberem.

„To vám říkám, že pokud Tommy v tomhle zápase prohraje… ale co prohraje, pokud ho nedokáže vyhrát na KO… tak ho osobně naložím do letadla a deportuji na nějaký opuštěný ostrov. Počítej s tím, brácha, že pokud Jakea nevypneš, tak se nevracíš domů!“ oznámil Tyson prostřednictvím Zoom tiskové konference.

Pro někoho to může být absurdní souboj, však je Tommy Fury profesionální boxer, ale na druhou stranu je mu stále pouhých 22 let, a tudíž se nachází v počátcích své kariéry. Navíc ani jména jeho dosavadních soupeřů nejsou nějaká zvučná, spíše naopak.

Jake Paul moc dobře věděl, co dělá. Chtěl si vybrat zvučného protivníka, kterého zároveň bude mít šanci porazit. Jeho lišácké úmysly přečtly již jiné velké hvězdy. Tohle bude mnohem vyrovnanější bitva, než si myslíte.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.