top fight logo export web
tyson fury mma

Fury: To, že končím, neovlivní můj zápas s Ngannouem. Ten nebude v boxu, ale v MMA s hybridními pravidly

I když Fury plánuje po duelu s Whytem ukončit svou boxerskou kariéru, na fight s Predátorem Ngannouem dojde.

Jak totiž Gypsy King slíbil, tento zápas nebude jen tak obyčejný, bude speciální, a takový si zaslouží zvláštní pozornost i zvláštní pravidla.

Místo klasického boxerského zápasu, jenž by hovořil ve Furyho prospěch, se lehce poupraví pravidla. A také si to oba borci dají v malých MMA rukavicích.

Tyson Fury si zkusí MMA

„To, že končím kariéru, ještě neznamená, že nebudu otevřený dalším zábavným věcem. Francisovi jsem dal své slovo, proto se v roce 2023 utkáme,“ uveřejnil Fury.

„Půjde o velmi speciální fight, který musíme provést před velkým publikem. Nejlépe v Las Vegas na stadionu Raiders,“ přibližoval.

„Sice už budu v boxerském důchodu, ale zároveň budu připraven přejít k jinému odvětí. Tohle považuji za takové MMA s hybridními pravidly, ale s malými rukavicemi. Patrně žádné kopy a žádný wrestling, ale to ještě upřesníme,“ konstatoval v interview u Ariela Helwaniho.

Tím tedy byla zodpovězena otázka fanoušků, zdali dojde na ten dříve avizovaný souboj s obávaným kamerunským Predátorem, jenž nyní v UFC zastává roli šampiona těžké váhy.

Lidé stále nicméně doufají, že Furyho slova o důchodu jsou jen chvilkové pobláznění s cílem upoutat na sebe větší pozornost. Přeci jen by byla škoda, aby se nestřetl ještě s Joshuou či Usykem, jak se zprvu plánovalo.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.