top fight logo export web
tyson fury pivo

Fury: Usyk a Klitschko by mě neporazili, ani kdyby byli v ringu spolu

Z Klitschka se stal děda a Usyk je snadný soupeř. I kdyby spojili své síly, na Furyho by prý neměli.

Pokud není k dispozici žádná válka, je čas na konverzace, provokace a zábavu. Takto nějak k tomu přihlíží Tyson Fury, který se momentálně na sociálních sítích dostal opět s někým do křížku.

Nejprve si rýpnul do Anthonyho Joshuy, že to je jen reklamní figurka, která bohužel svou pravou tvář již ukázala v duelu s Usykem, a následně se opřel i do Andyho Ruize, že to je stále malé prasátko, malá čubička, kterou dokáže porazit s jednou rukou za zády.

Situace si povšiml Wladimir Klitschko, který se rozhodl kontrovat, a tak napsal: „No, Tysone, já doufám, že už jsi dneska čistý. Pamatuju si totiž, jak jsi nedlouho před naším vzájemným fightem měl pozitivní výsledky. To si lidé mohou snadno dohledat na internetu…“

Jelikož byl ale Fury zrovna ve formě, umlčel i Klitschka. „Wláďo, Wláďo, ty jsi mě za celých dvanáct kol nedokázal pořádně trefit a abys to teď napravil, na to je už příliš pozdě, teď jsi dědek a tvůj čas již vypršel. Ty a Usyk byste mě nedokázali porazit, ani kdybyste stáli v ringu spolu.“

Tyson Fury je momentálně jedinou vrcholnou doposud neporaženou těžkou vahou, všechny ostatní již porážku poznaly. Najde se zde někdo, kdo ho skutečně srazí na kolena, než odejde do důchodu? Nyní už to moc nevypadá, i když takový Whyte má velké řeči. Podpisem zápasnické smlouvy je ale potvrdit nechce, jelikož se mu stále nelíbí nízký finanční obnos.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.