Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Fury: Usyk a Klitschko by mě neporazili, ani kdyby byli v ringu spolu
tyson fury pivo

Fury: Usyk a Klitschko by mě neporazili, ani kdyby byli v ringu spolu

Z Klitschka se stal děda a Usyk je snadný soupeř. I kdyby spojili své síly, na Furyho by prý neměli.

Pokud není k dispozici žádná válka, je čas na konverzace, provokace a zábavu. Takto nějak k tomu přihlíží Tyson Fury, který se momentálně na sociálních sítích dostal opět s někým do křížku.

Nejprve si rýpnul do Anthonyho Joshuy, že to je jen reklamní figurka, která bohužel svou pravou tvář již ukázala v duelu s Usykem, a následně se opřel i do Andyho Ruize, že to je stále malé prasátko, malá čubička, kterou dokáže porazit s jednou rukou za zády.

Situace si povšiml Wladimir Klitschko, který se rozhodl kontrovat, a tak napsal: „No, Tysone, já doufám, že už jsi dneska čistý. Pamatuju si totiž, jak jsi nedlouho před naším vzájemným fightem měl pozitivní výsledky. To si lidé mohou snadno dohledat na internetu…“

Jelikož byl ale Fury zrovna ve formě, umlčel i Klitschka. „Wláďo, Wláďo, ty jsi mě za celých dvanáct kol nedokázal pořádně trefit a abys to teď napravil, na to je už příliš pozdě, teď jsi dědek a tvůj čas již vypršel. Ty a Usyk byste mě nedokázali porazit, ani kdybyste stáli v ringu spolu.“

Tyson Fury je momentálně jedinou vrcholnou doposud neporaženou těžkou vahou, všechny ostatní již porážku poznaly. Najde se zde někdo, kdo ho skutečně srazí na kolena, než odejde do důchodu? Nyní už to moc nevypadá, i když takový Whyte má velké řeči. Podpisem zápasnické smlouvy je ale potvrdit nechce, jelikož se mu stále nelíbí nízký finanční obnos.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?